1958

geboren in gent

1977 - 1982

diploma architect
Hoger Architectuur Instituut Gent

1982 - 1984

stage architectuurbureau Langaskens - Billiet

1982start zelfstandig architect
1988oprichten BVBA architektuurburo Dirk Hulpia
1998oprichten van de afdeling interieurarchitectuur
Dirk Hulpia () architect
Hildegard Desmet () architect
Alejandro Rodríguez () architect
Charlotte Buyse () architect
Elke Beirinckx () architect
Tamara Beurms () interieurarchitect
team foto

We leveren een bouwoplossing voor  zowel residentiële als openbare projecten: van woningen tot bedrijfsgebouwen.

Hierbij leggen we de nadruk op het creëren van een hedendaags en uniek project dat beantwoord aan de wensen van de klant.

De projecten worden steeds uitgewerkt in een BIM-programma dat zowel een driedimensionaal inzicht geeft aan de klant, maar ook technisch een ondersteuning vormt voor de uitvoering van het project.

Ook onze interieurafdeling kan de klant ondersteunen tijdens de zoektocht naar materialen, kleuradviezen, inbouw meubilair en sferen.

We streven naar de architecturale en technische meerwaarde in gebouwen met een wisselwerking tussen architectuur en interieur. 

BVBA ARCHITEKTUURBURO DIRK HULPIA
Rabotstraat 63
9940 Evergem  

Google maps

telefoon +32 92 535 573
gsm +32 475 817 494
fax

e-mail
dirk@hulpia.be
0475/81.74.94
 
hildegard@hulpia.be
0498/36.25.83
 
alejandro@hulpia.be
0483/73.70.02
 
charlotte@hulpia.be
0472/37.37.11
 
elke@hulpia.be
0497/89.88.88
 
tamara@hulpia.be
0477/47.99.63
 
picture1 hulpia hulpia hulpia
achat viagra ordonnance meilleur site pour achat viagra nouveau viagra pour femme acheter en ligne viagra viagra homme sur femme viagra générique 50mg viagra quel prix